TEENUSED

Vektoriseerimine

Vecting muudab uduse ja pikslilise rastergraafika skaleeritavaks vektor kujundiks. Rastergraafika muutub suurendades väga uduseks aga vektorgraafika on ehitatud punktidest, joontest ja kurvidest nii, et kujunduse kvaliteet ei muutu objekti suurendamisel. Kui sa vajad kiiret ja usaldusväärset partnerit, kes hoolitseb sinu kujundustööde eest, siis kirjuta mulle ja teeme sinu kujunduse korda juba samal päeval.

Graafika ja disain

Lisaks vektoriseerimisele tegeleme veel teiste kujundustöödega. Tutvuge meie teenustega ja kui ei leia sobivat teenust, siis palun võta minuga ühendust ja leiame lahenduse.

Teenused:
– Bänneri kujundus
– Siltide kujundus
– Visiitkaardid
– Logo kujundus
– Tekstiilitoodete põhjad
– Digitrükis rõiva kujundus
– Korruseplaanid
– Tehnilised joonised

Video montaaž

Vecting tegeleb väiksemate videoklippide töötlemise ja lõikamisega. Kui soovite kokku panna oma filmitud klippidest terviklikku videolõiku kodulehele või sotsiaalmeediasse, siis leiame lahenduse.

     

Kodulehed

Vecting tegeleb lisaks graafilisele disainile ka väikestele ja alustavatele ettevõtetele kodulehtede tegemisega. Kodulehtede tegemisel kasutame WordPressi platvormi, mis on tavakasutajale lihtne ning arusaadav. 

Kuidas kodulehe tegemine Vectingu juures käib?

Konsultatsioon – Milline koduleht, mis tooted ja teenused, kes on kliendid jpm. Lepime kokku detailid, mis soodustavad hea kodulehe tegemist.

Domeeninimi ja veebimajutus – Leiame sobiva veebimajutuse ja domeeni.

Kodulehe valmistamine – tihe koostöö tellijaga.

Kujundus, sisu, logod, fotod, videod jpm. – lihtne, selge ja arusaadav, koostöös tellijaga. (Vaata siia)

E-post – aadresside loomine ja seadistamine, haldamine.

Kodulehe hilisem haldamine – pakume ka haldusteenust, s.t. uuendame kodulehe sisu tellija korraldusel.